Barista Gourmet Syrup
Storms AS

Oversikt over ansatte i Storms AS

Annette Storm

Annette Storm

Adm. direktør/CEO

Telefon: 67 17 68 80
e-post: firmapost@storms.no
e-post: annette@storms.no

Rolf Storm

Rolf Storm

Direktør/CFO
Telefon: +47 67 17 68 81
e-post: rolf.storm@storms.no

Jonas Claussen

Jonas Claussen

Salgssjef
Telefon: +47 67 17 68 84
Mobil: +47 905 53 092
e-post: jonas.claussen@storms.no

Anne Haugen Næss

Anne Haugen Næss

Produktsjef
Mobil: +47 414 53 310
e-post: anne.haugen.naess@storms.no

Erik Helgesen

Erik Helgesen

Manager Strategy & Business Development
Telefon: +47 67 17 68 88
Mobil: +47 40 03 38 89
e-post: erik.helgesen@storms.no

Elisabeth Münster-Mohn

Elisabeth Münster-Mohn

Salgskonsulent
Telefon: +47 67 17 68 80
Mobil: +47 93 49 66 01
e-post: elisabeth@storms.no

Frode N. Fløisand

Frode N. Fløisand

Key Account bakeri – Baker -konditor
Telefon: +47 67 17 68 86
Mobil: +47 928 45 841
e-post: frode@storms.no

Erik Nes Ohnstad

Erik Nes Ohnstad

Logistics / Purchasing Manager
Telefon: +47 67 17 68 90
Mobil: +47 93 61 29 92
e-post: erik@storms.no

Charlotte T. Rikardsen

Charlotte T. Rikardsen

Lab- og utviklingssjef / Product Development Manager
Telefon: +47 67 17 68 92
Mobil: +47 93 43 96 42
e-post: charlotte@storms.no